Wolfteam-Wolf Team-Wolfteam indir-Wolfteam Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş
PvPMan.com
trem07
trem07
BilgilerRep Seviyesi : Yok
Giriş Tarihi : 01/04/11

X-Fire üyelik , video çekme işlemi , ticket gönderme işlemi (Videolu anlatım) Empty

X-Fire üyelik , video çekme işlemi , ticket gönderme işlemi (Videolu anlatım)

Merhabalar.

Program hakkında gerekli açıklamayı yapmak istedim. Program oyunda bize kolaylık sağlar ve instant messengerlar gibidir. Yani oyun içinde sesli olarak listenizdeki arkadaşlarınızla görüşüp yazışabilirsiniz. Onun dışında kolaylıkları oyunda direk resim çekmek, video kaydetmek ve bunları direk profilinize yüklemenize olanak sağlamasıdır. Öncelikle siteye üye olmayı anlatayım.. Üyeliksiz programı kullanamıyorsunuz..

Üye olmak için tıklayınız.

Üyelik yardımcı resmi:
X-Fire üyelik , video çekme işlemi , ticket gönderme işlemi (Videolu anlatım) Kayitdc1
Programı indirmek için lütfen tıklayınız. (5.6 MB)

Programı yükleyin, kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın.
Yardımcı resim:X-Fire üyelik , video çekme işlemi , ticket gönderme işlemi (Videolu anlatım) Girisfj2

Giriş yaptığınızda karşınıza arama paneli gibi bir şey gelecektir, "Cancel" a basıp iptal edin.

Genel görünüşü budur programın:
X-Fire üyelik , video çekme işlemi , ticket gönderme işlemi (Videolu anlatım) Genelgorunuser0
Benim listemde bir çok kişi ekli olduğu için onları görebiliyorsunuz. Listeleriniz gruplayabiliyor, o an online olan arkadaşlarınızın oynadıkları oyunları görebiliyorsunuz. Tabii ki kişisel iletileri ve nicklerinide. Sağ tarafta son olayları görüyorsunuz. Eklenen videolar, yeni arkadaş olanlar vs.

Fakat programda Metin2 oyunu sadece us serverına göre yapılandırıldığı için bir ayarı değiştirmemiz gerekiyor.
Metin2 oyunumuzu listesinde yüklü görmeyecektir, çünkü klasörümüzün ismi büyük bir ihtimalle Metin2_Turkey olacaktır. Bu yüzden ya yüklü dizindeki klasör ismini sadece "Metin2" yapın ya da programa manuel olarak tanıtın.

Bunun içinde sağ alttaki xfire logosuna 2 defa tıklayıp tekrar pencereyi açıyoruz. Daha sonra en üstten "Tools > Options > Games" sekmesine giriyoruz.
Otomatik olarak tüm oyunları tarıyor listesinde ekli olan. "Not Installed" bölümünden Metin2 yi buluyoruz ve "Manuel Setup" ı seçip Metin2'mizin yüklü olduğu dizini yazıyoruz.

"Apply" ve sonrasında "OK" butonlarına basıp oyunumuzu tanıtıyoruz.

Videolarımızda isim gözükmeme gibi sorunlar olmaması için tam ekran çekmeliyiz. Yani kullandığımız çözünürlük boyutunda çekmeli videoyu. Yoksa isimlerin gözükmemesi gibi durumlarla karşılaşırız ve çektiğimiz video hiçbir işe yaramaz. Bunun içinde üstten "Tools > Options > Video" sekmesine giriyoruz. "Full-Size" seçiyoruz ve "Frames per second" u "30" seçiyoruz. (Saniye başına ekran yakalama) Tamama basıp devam edebiliriz.

X-Fire üyelik , video çekme işlemi , ticket gönderme işlemi (Videolu anlatım) Videokalitesg0

X-Fire üyelik , video çekme işlemi , ticket gönderme işlemi (Videolu anlatım) Genelux4

PvPMan.com

• Hızlı Cevaplama
  •  Similar topics

-
    »  IMETİN2 De Sandıq Nasıl Alınır Geniş Anlatım